Keresett marketingvezető (m/f/d)

Online otthon, ezért az új online marketing menedzserünk (m/f/d)

Ezek a te feladataid

  • Ön elemzi a már meglévőket, egyeztet a CMO-val, és önállóan bővíti online területünket
  • Nagy teljesítményű online marketing mixet fog kidolgozni az átfogó marketingstratégia fontos részeként, miközben szorosan figyelemmel kíséri a vállalat céljait
  • Ön online marketing kampányokat tervez és valósít meg operatív módon
  • Az online marketing költségvetése a legjobb kezekben van Önnél
  • Hatékonyan vesz igénybe külső támogatást, és önállóan kezeli az ügynökségeket és partnereket
  • Ön kidolgozza és megvalósítja SEO stratégiánkat
  • Nem akarjuk tovább nélkülözni az Ön támogatását és ötleteit a termék- és szolgáltatásbevezetések megvalósításához
  • Fejlesztésünkkel együttműködve Ön optimalizálja weboldalunkat és felhasználói felületünket
  • Az új piacok kiépítése felé vezető úton (Franciaország, Spanyolország, Lengyelország) átveszi a kormányt
  • Ön képviseli az online terület KPSZ-ünket

Ezt hozd magaddal

  • Világos rálátás arról, hogy mi a megvalósítható és lényeges
  • Technikailag értő vagy, termékeink pedig izgalmasak
  • Diplomát vagy gyakorlati képzést szerzett (online) marketing vagy hasonló területen
  • SEA/online/performance marketing területén van tapasztalatod, lehetőleg B2B környezetből
  • Gyakorlati tapasztalattal rendelkezik a Google hirdetések optimalizálása és a közösségi média platformokon, például a Linkedin és a Xing hirdetései terén.
  • Magabiztosan használja a megfelelő online marketing eszközöket
  • Ideális esetben már rendelkezik tapasztalattal az elektronikus hírközlési adatvédelem, az adatok vagy a hozzájárulások kezelése terén
  • Strukturált vagy, affinitásod van a számokhoz, és egyesek aprólékosnak neveznek
  • Kiváló német és nagyon jó angol nyelvtudás

Ezt kínáljuk Önnek

  • Erősen motivált csapat, akik rajonganak a termékeinkért
  • Rengeteg hely ötleteinek és kezdeményezéseinek
  • Izgalmas kihívások dinamikus nemzetközi munkakörnyezetben
  • Lapos hierarchiák és rövid döntési utak
  • Italok, harapnivalók és mobil munka
  • Utazási kedvezmény és szórakozás!

ez az új munkád?

Akkor szeretnénk megismerni Önt és ötleteit! Várjuk önéletrajzát és motivációs levelét. CMO Götz Sielk válaszol kérdéseire ( goetz@consentmanager.net ).
A fizetési elvárásai mellett kérjük, adja meg a lehető legkorábbi kezdési dátumát.

további megjegyzések

New regulations US 2024
Jobb

Az Egyesült Államok új adatvédelmi törvényei 2024-ben lépnek hatályba: Frissítse az Egyesült Államokra jellemző adatvédelmi beállításait

Az Egyesült Államokban 2024 második felében új adatvédelmi törvények lépnek hatályba – Floridában, Texasban, Oregonban és Montanában . Az ezekben az államokban működő vagy ügyfeleikkel rendelkező vállalatoknak felül kell vizsgálniuk adatvédelmi gyakorlatukat, hogy biztosítsák az új adatvédelmi törvényeknek való megfelelést. A folyamat megkönnyítése érdekében ebben a cikkben először elmagyarázzuk, hogy az irányítópulton hol találhatók az […]
Tábornok, Új

consentmanager Tool Spotlight: Integrációs lehetőségek a CMP irányítópultján

Az e havi Tool Spotlight-ban közelebbről megvizsgáljuk azokat az integrációs funkciókat, amelyeket consentmanager CMP irányítópultján talál. Ezek consentmanager és a megfelelő eszközök közötti kiterjesztett fejlesztési munkának az eredménye, ami azt jelenti, hogy lehetőséget kínálunk felhasználóinknak, hogy egy egyszerű kattintással aktiválják az integrációt közvetlenül a CMP irányítópultján. A legújabb lehetőségek közé tartozik a Google Consent Mode […]