Vállalkozásfejlesztési képviselőt keresnek (m/f/d)

Legyen egy olyan csapat tagja, amely sikeresen alkalmazza ügyfeleink számára a legfejlettebb és legintelligensebb technológiákat. Jelenleg üzletfejlesztési képviselőt keresünk hamburgi telephelyünkre.

Ezek a te feladataid

  • Érjen el és szerezzen potenciális ügyfeleket kimenő hívások és közösségi média segítségével
  • Potenciális ügyfelek megszólítása és tanácsadása
  • Ügyfélkapcsolati stratégiák kidolgozása
  • Üzleti megállapodás támogatása
  • Proaktívan kezelje a kapcsolatokat, hogy a nyomon követés, a hívások és a megbeszélések a tervek szerint haladjanak
  • Heti és havi kapcsolatfelvételi jelentések készítése

Ezt hozd magaddal

  • Bizonyított, legalább 1 éves vállalkozásfejlesztési vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű érintettekkel való tárgyalási készség
  • Kiváló és proaktív kommunikációs készség
  • Jó csapatmunka és pozitív hozzáállás
  • Erős elemző készség és megoldásorientált gondolkodás
  • Rugalmasság az értékesítési folyamatban való munkavégzésben
  • Ideális MS Office és Pipedrive tapasztalat
  • Folyékony német nyelvtudás, jó angol nyelvtudás – más nyelvek ismerete előnyt jelent

Ezt kínáljuk Önnek

  • Nagy „vevőkör” ismert cégekkel és első osztályú referenciákkal
  • Kreatív, többnyelvű környezet és kultúra, amely támogatja, dinamikus és elősegíti a szakmai fejlődést
  • Több lehetőség készségfejlesztésre és karrier előrelépésre, beleértve az egyéni fejlesztési tervet karrier coachinggal
  • Egy növekvő cég, ahol valóban változást hozhat
  • Elismerés és jutalom egyéni és csapatteljesítményért
  • Rendszeres csapatrendezvények
  • Részmunkaidő heti 20 órás
  • Rugalmas otthoni irodai szabályzat

Akkor szeretnénk megismerni Önt és ötleteit! Várjuk önéletrajzát és motivációs levelét. CMO Götz Sielk válaszol kérdéseire ( goetz@consentmanager.net ).
A fizetési elvárásai mellett kérjük, adja meg a lehető legkorábbi kezdési dátumát.

Várjuk jelentkezését e-mailben a jobs@consentmanager.net címre

további megjegyzések

New regulations US 2024
Jobb

Az Egyesült Államok új adatvédelmi törvényei 2024-ben lépnek hatályba: Frissítse az Egyesült Államokra jellemző adatvédelmi beállításait

Az Egyesült Államokban 2024 második felében új adatvédelmi törvények lépnek hatályba – Floridában, Texasban, Oregonban és Montanában . Az ezekben az államokban működő vagy ügyfeleikkel rendelkező vállalatoknak felül kell vizsgálniuk adatvédelmi gyakorlatukat, hogy biztosítsák az új adatvédelmi törvényeknek való megfelelést. A folyamat megkönnyítése érdekében ebben a cikkben először elmagyarázzuk, hogy az irányítópulton hol találhatók az […]
Tábornok, Új

consentmanager Tool Spotlight: Integrációs lehetőségek a CMP irányítópultján

Az e havi Tool Spotlight-ban közelebbről megvizsgáljuk azokat az integrációs funkciókat, amelyeket consentmanager CMP irányítópultján talál. Ezek consentmanager és a megfelelő eszközök közötti kiterjesztett fejlesztési munkának az eredménye, ami azt jelenti, hogy lehetőséget kínálunk felhasználóinknak, hogy egy egyszerű kattintással aktiválják az integrációt közvetlenül a CMP irányítópultján. A legújabb lehetőségek közé tartozik a Google Consent Mode […]