PHP Junior Developer (m/f/d) teljes munkaidőben

Legyen egy olyan csapat tagja, amely sikeresen alkalmazza ügyfeleink számára a legfejlettebb és legintelligensebb technológiákat. Kódolókat keresünk , nem diplomát. Számunkra másodlagos, hogy megtanulta-e a kódolást, vagy az UNI-ban tanulta meg. Számunkra a bemenet és a kimenet számít. Ezért a pályaváltókat és a végzetteket egyaránt szeretettel várjuk.

Ezek a te feladataid

Nagy terveink és nagy ütemterv áll előttünk. Elsősorban funkciófejlesztéssel fog foglalkozni.

Ezt hozd magaddal

  • A szenvedélyed a PHP
  • Már van tapasztalatod a LAMP stack terén
  • Tiszta kódot írsz
  • Tehetség az önszerveződéshez
  • Megoldásorientált munkavégzés, nincs szükség „feldolgozásra” és némi absztrakt gondolkodásra
  • A Javascript (sima) jó készségkiegészítés lenne — nem kötelező —
  • A legjobb esetben már te is írtál teszteket, különben itt tanulod meg — nem kötelező —
  • A legjobb esetben jól ismeri az utat a terminálon, és így mozoghat a szervereken – nem kötelező –
  • Folyékonyan beszélsz németül, angol nyelvtudás elvárás (angol nyelvű kóddokumentáció)

Ezt kínáljuk Önnek

  • Rendkívül lapos hierarchiák: A közvetlen kommunikáció a műszaki csapatban (valamint az összes többi beleegyező menedzser csapatban) kívánatos és elérhető. Ha elakadsz valahol, akkor segítenek, és nem kell napokig kódot keresned…
  • 100%-ban távoli: Ha szeretné, Hamburgban tudunk munkahelyet biztosítani. Ha nem Hamburgban él, de inkább coworking helyről szeretne dolgozni, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot.
  • Rugalmas munkaidő: Saját tapasztalatunkból tudjuk, hogy néha éjszaka lehet a legjobban (vagy szeretne) programozni
  • Továbbképzések és tanfolyamok: Ha bármilyen kívánsága vagy ötlete van arra vonatkozóan, hogy mely technikai rendezvények fejleszthetik személyesen és ezáltal kódolási készségein, forduljon hozzánk, mi támogatjuk.

Várjuk jelentkezését önéletrajz és motivációs levél formájában. A fizetési elvárásai mellett kérjük, adja meg a lehető legkorábbi kezdési dátumát.

Várjuk jelentkezését e-mailben: jobs@consentmanager.net

további megjegyzések

New regulations US 2024
Jobb

Az Egyesült Államok új adatvédelmi törvényei 2024-ben lépnek hatályba: Frissítse az Egyesült Államokra jellemző adatvédelmi beállításait

Az Egyesült Államokban 2024 második felében új adatvédelmi törvények lépnek hatályba – Floridában, Texasban, Oregonban és Montanában . Az ezekben az államokban működő vagy ügyfeleikkel rendelkező vállalatoknak felül kell vizsgálniuk adatvédelmi gyakorlatukat, hogy biztosítsák az új adatvédelmi törvényeknek való megfelelést. A folyamat megkönnyítése érdekében ebben a cikkben először elmagyarázzuk, hogy az irányítópulton hol találhatók az […]
Tábornok, Új

consentmanager Tool Spotlight: Integrációs lehetőségek a CMP irányítópultján

Az e havi Tool Spotlight-ban közelebbről megvizsgáljuk azokat az integrációs funkciókat, amelyeket consentmanager CMP irányítópultján talál. Ezek consentmanager és a megfelelő eszközök közötti kiterjesztett fejlesztési munkának az eredménye, ami azt jelenti, hogy lehetőséget kínálunk felhasználóinknak, hogy egy egyszerű kattintással aktiválják az integrációt közvetlenül a CMP irányítópultján. A legújabb lehetőségek közé tartozik a Google Consent Mode […]